KAYSERİ
0 312 970 20 82
ANKARA
0 312 970 20 82

Hakkımızda

Sistem Arena Bilişim, daha önce pek çok büyük projede görev almış network ve sistem mühendislerini bir araya gelmesiyle kurulan proje bazlı bilişim ve teknoloji şirketidir.

Danışmanlık, projelendirme ve bilgi güvenliği konusunda uzman ekibi ile bölgesinde ki çözüm ortaklarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.Kurulduğu günden bu yana kısa sürede pek çok projeyi hayata geçiren Sistem Arena ülkemiz genelinde yeni çözüm ortakları ile çalışmalarına devam etmektedir.


MİSYONUMUZ
Sistem Arena Bilişim, entegratör kimliği ile bilişim ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde birleştirerek, tüm Türkiye’de kamu ve özel sektördeki bilişim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.
Gücünü; mühendis ekibinin tecrübeleri ışığında oluşturduğu yenilikçi, rekabetçi ve verimli iş modelleriyle gerçekleştirdiği pek çok kurumsal proje geçmişinden almaktadır.


VİZYONUMUZ
Sistem Arena Bilişim; çalıştığı tüm müşterilerin teknoloji kullanımlarını en üst düzeyde tutmayı ve müşterilerini güncel teknolojiye dayanan çözümlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirirken, önerilecek yatırımın fiyat/performans dengesini en ideal seviyede tutarak, işletme maliyetini mümkün olan en düşük düzeye çekmeyi amaçlamaktayız.
Operasyonel işlemleri en düşük seviyede tutacak teknolojiler sayesinde müşterilerimizin asıl işlerine odaklanmalarını sağlarken, maliyeti en uygun katma değerli ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.


Sistem Arena Bilişim;Teknolojiyi amaç değil işi için bir araç olarak kullanmayı ve bu sayede ürün ve hizmetlerini farklılaştırarak öne çıkarmayı hedefleyen, yatırımları toplam sahip olma maliyetleri ile değerlendirebilen, orta/büyük ölçekli özel şirketler ve kamu kuruluşlarıyla çalışmayı hedeflemektedir.